Vánoční výstava v Předhradí u Skutče

Touto dobou již máme několik dní po Vánocích, ale i tak bych se s vámi chtěl podělit o krásný zážitek z Vánoční výstavy v Předhradí u Skutče. Kouzlo Vánoc a zimních radovánek.

Výstava se konala na bývalé faře v Předhradí. Starší, ale útulný dům se stal dějištěm této krásné podívané. Byl zde vidět vyřezávaný betlém, spousta vánočních dekorací a ukázka třídy obecné školy z dřívější doby. Výstava na vás ze všech koutů dýchala sváteční atmosférou a celou atmosféru umocnily kamna za příjemného praskání dřeva. Na vyýstavu jsem vzal svou maminku a bylo to přesně na Silvestra roku 2022. Líbí se jí betlémy a vše, co se točí kolem Vánoc. Výstava se jí velmi líbila a já doufám, že další rok se bude opakovat. Protože pokud ano, zcela určitě ji navštívím.

Výstavou si připomenete, jak si Vánoce užívali naše babičky či dědečkové a zhlédnout tak i stálou expozici Rychmburského betlému.

Pokud budete mít o následujících Vánocích čas a chut, se v té době podívat na něco velmi hezkého, výstavu vřele doporučuji. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *