Kalendář 2024

S opětovným setkáním s novým rokem 2024 přichází nová nabídka kalendáře, který bude společníkem v průběhu celého roku. S radostí oznamuji, že je opět k dispozici nový kalendář pro rok 2024, který nabízí nejen funkčnost, ale i estetickou hodnotu.

Tento kalendář o rozměru 31 × 44 cm je vybaven 13 barevnými listy, zajišťujícími prostor pro každý měsíc v roce společně s kvalitním papírem (200 g/m², křídový). Každý list je opatřen rámečky kolem fotografií, které přinášejí do kalendáře výjimečný vizuální dojem. Zadní strana je bílá a dodává kalendáři čistý a jednoduchý vzhled.

Titulní strana

Pro praktické využití a snadné otáčení stránek je kalendář vybaven kroužkovou vazbou v bílé barvě. Tato konstrukce usnadňuje manipulaci s kalendářem a umožňuje snadné přehrávání listů.

Cena za tento kvalitní kalendář činí 270 Kč za kus. Věřím, že tato nabídka bude mít stejný, ne-li větší úspěch než minulé edice. Každý list kalendáře je příležitostí k novému začátku, naplánování cest, plánování setkání nebo jednoduše ke zdokonalení organizace.

Těším se na to, že tento kalendář bude společníkem mnoha lidí během celého roku 2024 a přinese radost a užitečnost do jejich každodenního života.

Ondra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *