Skvělý Den Plný Rybářských Zážitků

Sobota 25. listopadu 2023 se stala dnem plným rybářského umění při tradičním výlovu rybníka Josefa v Trpišově. Návštěvníci měli možnost sledovat nejen samotný výlov, ale také ochutnat lahodné rybí speciality připravené z čerstvých úlovků, které předvedl Giles Burger. Celá událost nabídla zábavu a radost dětem i dospělým, byl to ideální výlet pro celou rodinu.

Den započal v 8:00, kdy rybáři začali zatahovat první sítě, a následně pokračovalo vydávání a třídění ryb podle jejich velikosti, druhu a kategorie. Stánkový prodej živých ryb na hrázi nabízel možnost zakoupit si ryby přímo z rybníka. Atmosféru události umocnil přítomný fotograf Jan Kočičák Kočí, který nejen dokumentoval výlov, ale předal také dárek Milanu Žákovi, který návštěvníkům zahrál na pilu, přidávaje tak k tomuto zážitku ještě další rozměr.

Počasí se vyvedlo přesně tak, jaké si lidé přejí pro podobné akce přejí. Chvíli svítilo na neby slunce a nebo huste sněžilo. Slunečný den doplněný chladným vzduchem byl jako stvořený pro rybářské aktivity a poskytl ideální podmínky pro výlov rybníka.

Celkově byl tradiční výlov rybníka Josef v Trpišově nejen zábavnou a vzdělávací událostí pro všechny zúčastněné, ale také příležitostí užít si krásného dne venku s rodinou a přáteli. Takové události propojují komunitu a poskytují nezapomenutelné zážitky, které zůstanou v paměti ještě dlouho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *