Adventní zastavení v Leštince

„Vánoční Prodejní Výstava a Adventní zastavení v Leštince: Oslava Vánoc a umělecká kreativita v Leštince“

Obec Leštinka se stala hostitelem úžasné vánoční události, která přivítala všechny do kulturního domu na nezapomenutelnou vánoční prodejní výstavu a adventní zastavení u vánočního stromu.

Výstava, která probíhala 16. prosince od 15:00 do 18:00 a 17. prosince od 13:00 do 18:00, nabízela bohatou škálu výrobků od různých prodejců. Návštěvníci měli možnost zakoupit si originální vánoční dárky a dekorace, přičemž mohli ochutnat teplý svařák, který dodával celé události ještě větší vánoční atmosféru.

Ozvláštněním nedělního odpoledne bylo vystoupení dětí u vánočního stromu, které začalo v 17:00. Děti zazpívaly koledy a předvedly tak krásné vánoční vystoupení, které přineslo do prostoru ještě více radosti a vánočního ducha.

Celková nálada během celého víkendu byla pozitivní a veselá. Událost nejen propojila komunitu, ale také přinesla příležitost pro umělecký projev a kreativitu. Vánoční výstava a adventní zastavení v Leštince se staly skvělým místem pro prožití vánoční atmosféry a setkání se sousedy a přáteli v duchu vánočních tradic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *