Barevný podzim

Podzim patří mezi mé velmi oblíbené období. Příroda se začíná vybarvovat do neuvěřitelně krásných barev a to se velmi hezky fotí.

Zimní nadílka

Fotografie které se mi podařilo v poslední době vytvořit převážně v zimním období.

Jarní příroda

Po zimě vždy přichází jaro. A každý z nás se jistě těší už na léto. Tak tu máme pár fotografií, kde se příroda začíná probouzet.

Létní náladovky

Teplé počasí, výlety, odpočinek, dovolená a hlavně spousta cestování. V letním období člověk rád cestuje.

Rodinná fotografie

Rodinná fotografie je jednou nejkrásnějších památek, kterou si můžete přát. Zachytím váš smích, vaši radost a všechny kolem vás, které máte rádi.

Fotografovani ve slunecnici

Slunečnice je rod přibližně 55 až 67 druhů vysokých bylin ze skupiny hvězdicovitých. Na českých polích se můžeme setkávat s cca pěti druhy. Jejich krásná barva, silný stonek či jejich výška dosahující 60 – 400cm se nedá jen tak přehlédnout. Pro fotografie portrétu, dětí nebo i glamour je to velice příhodné místo, když se ve vašem okolí taková pole objeví.

Fotografie deti

Žádné pózy nebo umělecké žánry, ale jenom dětský smích a emoce. Takhle jednoduše by se dalo popsat a fotografování dětí. Jak zachytit ten správný okamžik? Co vzít dětem za oblečení? To už můžete nechat na mě a já vám velice rád poradím. Každý rodič rád vidí smích svých dětí, jejích radost a jiskru v oku. A na mě je pak takový okamžik umět zachytit v digitální podobě.

Svazenka vraticolista

Svazenka vratičolistá bývá pěstována jako zelené hnojení či medonosná květina. Jedná se o nenáročnou jednoletou rostlinu, která má modrofialové květy. Na fotkách vypadá její barva květů velice hezky a tak je u fotografů velmi oblíbená. Nemusí se jednat ani o focení čistě přírody, ale třeba také dětí. A jak jedno takové focení dopadlo, můžete vidět zde.

Rodinna fotografie-2

Spolu s novorozeneckou a těhotenskou fotografií patří rodinné fotografování mezi velmi žádané. Jedná se o fotografie ať už v přírodě nebo třeba i u vás doma. Lokalitě či místu se meze nekladou, musíte se cítit klidně i přirozeně a největší důraz kladu na vaši spokojenost. Jak může vypadat i vaše rodinné fotografování se můžete podívat v malé ukázce.

Fotografovani se zviraty

Focení se zvířaty je jedno z nejtěžších. Zvířata mají svou hlavu, svou energie, své emoce. Mají radost z toho, že jsou v tu chvíli s vámi a některá čtyřnohá umí i pěkně dovádět. A to je správné. Fotografiím to pak dává energii, roztomilost a určitě se s nimi nebudete nudit. Hlavně budete mít na své mazlíčky krásné vzpomínky.

Portretni fotografie

Portrétní styl fotografie je nejžádanější styl, který se fotí. Může se jednat o jednoho člověka, ale třeba i skupinovou či párovou fotografii. Portrét se vyznačuje tím, že se klade důraz na tváře fotografovaných osob. Společně vybereme krásné místo, hezké prostředí, ideální světlo, vznikají pak velmi působivé portréty. Nemusíte umět pózovat, nemusíte se bát, že to nezvládnete. Stačí jen když budete sami sebou a nervozita bude za malou chvíli pryč.

Salvátorská pouť v Chrudimi

Salvátorská pouť v Chrudimi

Sraz veteránů Radčice

19.8.2023 sraz veteránů v Radčicích u Skutče

« z 3 »