Proč si neudělat radost a nebo někoho nepotěšit hezkým dárkem, jako je třeba fotoobraz? A na kvalitním plátnu s perfektním tiskem věřte, že fotografie opravdu vyniknou a vypadají nádherně. A jak se zrodil tento nápad s fotoobrazy? Již nějakou delší dobu jsem si s těmito myšlenkami pohrával a zlom přišel v době, kdy jsem přemýšlel, jak obdarovat blízkou osobu, která se loučila s pracovními kolegy. Na památku od nás dostala fotografii na kvalitním plátně o 340 gramáži.

První fotoobraz, který spatřil světlo světa byla louka na nichž jsem zachytil rozkvetlý červený mák. Slovy se to těžko popisuje a tak bude nejlepší, když sem přidám nějaký obrázek. Ať se můžete podívat sami. Tisk, je z kvalitní profesionální společnosti zabývající se přímo potisky na cokoliv. Doručení až k vám domů za několik pracovních dnů.

Zabaleno k osobnímu odběru
Připraveno k předání
Originální fotografie

A jak získat krásný a originální fotoobraz? Stačí kliknout na stránku kontakt, vyplnit potřebné informace a nebo na přiložený formulář ve spodní části stránky.

Jak si vybrat fotoobraz? Stačí se podívat do fotogalerie na stránkách a nebo na můj Instagramový profil.

Jde si zadat fotoobraz dle představy? Ano i to je možné, stačí říct nějakou představu a mohu se pokusit takovou fotografii udělat.

Jak je fotoobraz zhotovený? Fotografie se tiskne na plátno o min. gramáži 340 a celé pak napnuté do dřevěného či MDF rámu.

Galerie fotoobrazů. Nutné rozkliknout každý obrázek zvlášť. Některé jsou na výšku a některé na šířku. Nabídka se neustále rozšiřuje o nové fotografie. Děkujeme

Z rolety vyberte název fotoobrazu. Děkujeme