Tvorba originálních fotoobrazů pro Váš domov

Proč si neudělat radost a nebo někoho nepotěšit hezkým dárkem, jako je třeba fotoobraz? A na kvalitním plátnu s perfektním tiskem věřte, že fotografie opravdu vyniknou a vypadají nádherně. A jak se zrodil tento nápad s foto obrazy? Již nějakou delší dobu jsem si s těmito myšlenkami pohrával a zlom přišel v době, kdy jsem přemýšlel, jak obdarovat blízkou osobu, která se loučila s pracovními kolegy. Na památku od nás dostala fotografii na kvalitním plátně o 340 gramáži.

Tvorbu fotoobrazu na vaše přání si rád vezmu na starost

První fotoobraz, který spatřil světlo světa byla louka na nichž jsem zachytil rozkvetlý červený mák. Slovy se to těžko popisuje a tak bude nejlepší, když sem přidám nějaký obrázek. Ať se můžete podívat sami. Tisk, je z kvalitní profesionální společnosti zabývající se přímo potisky na cokoliv. Doručení až k vám domů za několik pracovních dnů.

Zabaleno k osobnímu odběru
Originální fotografie

A jak získat krásný a originální fotoobraz? Stačí kliknout na stránku kontakt, vyplnit potřebné informace a nebo na přiložený formulář ve spodní části stránky.

Jak si vybrat fotoobraz? Stačí se podívat do fotogalerie na stránkách a nebo na můj Instagramový profil.

Jde si zadat fotoobraz dle představy? Ano i to je možné, stačí říct nějakou představu a mohu se pokusit takovou fotografii udělat.

Jak je fotoobraz zhotovený? Fotografie se tiskne na plátno o min. gramáži 340 a celé pak napnuté do dřevěného či MDF rámu.

Může být fotoobraz i něco jiného, než příroda? Ano, fotoobraz může vzniknout z každé fotografie, kterou společně vytvoříme nebo vybereme. Fotím portréty, rodinné fotografie, svatby, společenské akce, sport a přírodu.

Galerie fotoobrazů. Nutné rozkliknout každý obrázek zvlášť. Některé jsou na výšku a některé na šířku. Nabídka se neustále rozšiřuje o nové fotografie. Děkujeme

Z rolety vyberte název fotoobrazu. Děkujeme