Tvorba originálních fotoobrazů pro Váš domov

Proč si neudělat radost, a nebo někoho nepotěšit hezkým dárkem, jako je třeba fotoobraz? A na kvalitním plátnu s perfektním tiskem, věřte, že fotografie opravdu vyniknou a vypadají nádherně. A jak se zrodil tento nápad s fotoobrazy? Již delší dobu jsem si s těmito myšlenkami pohrával a zlom přišel v době, kdy jsem v práci přemýšlel, jak obdarovat blízkou osobu, která se s námi loučila. Na památku od nás dostala fotografii na kvalitním plátně o 340 gramáži.

První fotoobraz, který spatřil světlo světa, byla louka, na níž jsem zachytil rozkvetlý červený mák. Slovy se to těžko popisuje, a tak bude nejlepší, když vložím nějaký obrázek, ať se můžete podívat sami. Tisk realizuje kvalitní profesionální společnost zabývající se přímo potisky na cokoliv. Fotoobraz je doručen k vám domů za několik pracovních dnů.

Zabaleno k osobnímu odběru
Originální fotografie

A jak získat krásný a originální fotoobraz? Stačí kliknout na stránku kontakt, vyplnit potřebné informace, a nebo vyplnit přiložený formulář ve spodní části stránky.

Jak si vybrat fotoobraz? Podívejte se do fotogalerie na stránkách, a nebo na můj Instagramový profil.

Je možné si zadat fotoobraz dle představy? Ano, i to je možné. Stačí nastínit svou představu a já se pokusím takovou fotografii vytvořit.

Jak je fotoobraz zhotovený? Fotografie se tiskne na plátno o min. gramáži 340. Plátno je celé pak napnuté do dřevěného či MDF rámu.

Může být fotoobraz i z jiných fotografií, než jsou fotografie přírody? Ano, fotoobraz může vzniknout z každé fotografie, kterou společně vytvoříme nebo vybereme. Fotím portréty, rodinné fotografie, svatby, společenské akce, sport a přírodu.

Galerie fotoobrazů. Nutné rozkliknout každý obrázek zvlášť. Některé jsou na výšku a některé na šířku. Nabídka se neustále rozšiřuje o nové fotografie. Děkujeme

Z rolety vyberte název fotoobrazu. Děkujeme
Z rolety si vyberte rozměr fotoobrazu. Tisk je na čelní stranu a nebo celopotisk. Plátno směs bavlny a polyesteru 70/30 o gramáži minimálně 370g/m2. Rámeček je vyroben z MDF, tedy středně hustý dřevovláknitý materiál. V ceně není zahrnuta doprava. Možnosti Česká pošta nebo společnost GLS.
Celopotisk znamená, že jsou potisknuté i boční zahnuté okraje obrazu. Tisk na čelní stranu je celá fotografie zepředu, boční zahnuté okraje bývají bílé.