Vyhlášení sportovců roku 2023 v požárním sportu

Večer plný emocí, ocenění a sportovního ducha se uskutečnil v kulturním klubu ve Skutči, kde se 13. ledna 2024 konalo slavnostní vyhlášení sportovců roku 2023 v požárním sportu okresu Chrudim. Tato prestižní událost se zaměřila na mladé hasiče a dorost, a v letošním roce si pořadatelství převzalo město Skuteč.

Akce se těšila velké podpoře a návštěvnosti, a to díky úzké spolupráci s místním sborem dobrovolných hasičů a okresním sdružením, zejména s radou mládeže. Od 16 hodin byl kulturní klub zářící napětím, očekáváním a přátelskou soutěživostí.

Hlavním bodem programu bylo vyhlášení vítězů lig okresu Chrudim v běhu na 60m s překážkami a požárním útoku. Sportovci se mohli pyšnit nejen svými individuálními výkony, ale i týmovým duchem, který zdůrazňuje sílu komunity v požárním sportu.

Nezapomnělo se ani na poděkování všem týmům a jednotlivcům, kteří s hrdostí reprezentovali náš okres na Mistrovství České republiky. Jejich oddanost, úsilí a sportovní duch přinesly nejen úspěchy pro náš okres, ale i vzor pro další generace hasičů.

Celý večer byl věnován oslavě úspěchů, posilování komunitního ducha a podporování mladých talentů našeho okresu. Gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem, kteří se podíleli na tomto inspirativním a motivujícím večeru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *