HC Skuteč vs. ALOHA Lanškroun

Skvělý výkon Skutečských hokejistů před Play-off a zasloužená výhra 6:1

Ve vzrušujícím utkání se hokejisté Skutče postavili proti svému soupeři s pevným závazkem a výrazným odhodláním. Domácí tým, výrazně se lišící od minulého utkání, začal s chutí a pohodlně ovládl první třetinu hry. Ovšem, soupeř se nevzdal a ve druhé třetině začal přidávat na obrátkách, vytvářejíc si nebezpečné brankové příležitosti.

Skvělý výkon brankáře a pevná obrana však dokázaly odolat tlaku soupeře. V závěru druhé třetiny pak přišlo rozhodující sólo Kuby Šuvaru, které nejen zvýšilo náskok domácích, ale i zlomilo úsilí soupeře o obrat.

Ve třetí třetině Skutečští opět nalezli svůj herní rytmus, přidali další dvě branky a s klidem kontrolovali zbytek utkání. Celé mužstvo předvedlo solidní výkon, což slibuje pozitivní vyhlídky před nadcházejícím play-off.

Svůj první zápas v play-off odehrají hokejisté ve středu 4. února v Pardubicích od 17 hodin. O týden později, v neděli 11. února, se uskuteční odveta na domácím ledě na zimním stadionu ve Skutči, opět od 17 hodin. Fanoušci se tak mohou těšit na napínavé a dramatické okamžiky, kdy budou Skutečští bojovat o postup a úspěch v play-off.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *