Masopustní průvod v Předhradí 2024

Po několika letech se obyvatelé Předhradí opět sešli, aby oslavili tradiční masopustní průvod, událost plnou radosti, barev a zábavy. Letošní průvod, který se konal dne 3. února 2024, byl zvlášť vzrušující a přinesl do obce dlouho očekávanou atmosféru veselí.

Zahájení průvodu proběhlo v devět hodin ráno u kašny před obecním domem, kde se shromáždila pestrobarevná skupina maškar a maskovaných účastníků. S úsměvem na tváři a radostí v srdci se připravovali na pochod obcí.

Průvod pak procházel celou obcí, zastavujíc se u každého stavení. Zde na ně čekalo malé občerstvení k nabrání sil, aby mohli pokračovat v cestě s ještě větším nadšením. Veselí a radost se šířily do všech koutů obce, když maškary přinášely svůj energický tanec a zpěv.

Masopustní průvod není jen zábavnou událostí, ale také příležitostí pro komunitu spojit se a oslavit společně tradiční český festival. Masopust je období veselí a radosti, které předchází postní době. Během masopustu se konají různé festivaly, průvody a veselé události, které slaví konec zimy a příchod jara. To je čas, kdy se lidé oblékají do maškar a maskování a tančí a zpívají na ulicích.

Pro účastníky i diváky byl masopustní průvod v Předhradí dnem plným smíchu, radosti a nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na další ročník, kdy se opět sejdeme, abychom oslavili tento barevný a veselý festival. Děkujeme tímto všem, kteří se masopustního průvodu účastnili za nevšední zážitek.

« z 2 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *