21. ročník hasičské Okresní ligy Svitavska

Ve vzrušující atmosféře kulturního domu na Zbožnově se v sobotu 4. listopadu 2023 odehrálo slavnostní vyhlášení 21. ročníku Okresní ligy Svitavska. Toto událostní setkání, které bylo společným dílem Rady Okresní ligy Svitavska a Okresního sdružení hasičů ČMS Svitavy ve spolupráci se SDH Zbožnov, přilákalo všechny příznivce hasičského sportu.

Sál kulturního domu Zbožnov byl naplněn očekáváním a nadšením, a to nejen u účastníků, ale také u diváků, kteří přišli povzbudit a podpořit své oblíbené týmy. Celou akci moderoval Pavel Trunec, který dodal události energii a pozitivní atmosféru.

Vyvrcholením večera bylo samotné vyhlášení vítězů a nejlepších týmů. Dovednosti soutěžících v požárním útoku byly odměněny hrdostí a oceněním ze strany komunity.

Přítomní mohli nejen sledovat sportovní úspěchy týmů, ale také si užít společenské setkání a sdílet radost s ostatními hasičskými nadšenci. Vzhledem k úspěchu a pozitivní odezvě na tuto událost se těšíme na další ročníky Okresní ligy Svitavska, které budou i nadále slavit hasičský duch a sport v regionu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *