Fotbalový dorost Sokol Prosetín a Přelovice

V neděli 5. listopadu 2023 se na hřišti Sokol Prosetín odehrál fotbalový souboj místního dorostu proti týmu z Přelovic. Přes velké nasazení všech hráčů domácích se tentokrát výsledek naklonil hostům, kteří si odnesli vítězství 2:0. I přes porážku byla atmosféra plná sportovního ducha a nadšení ze hry.

Oba týmy ukázaly skvělou techniku a vášeň pro fotbal. Hráči Sokol Prosetín bojovali s velkým nasazením, ale soupeři byli tentokrát úspěšnější v překonávání obrany a získávání gólů. Přestože výsledek nebyl ve prospěch domácího týmu, hráči vytvořili sportovní atmosféru a ukázali, že hrát umí. Fotbal je o více než jen výsledku.

Další šanci na sledování mladých talentů v akci budou mít fanoušci v sobotu 11. listopadu 2023, kdy se Sokol Prosetín střetne v dalším zápase dorostu, tentokrát v Litomyšli. Začátek zápasu je naplánován na 9:30 hodin ráno. Přestože se jednalo o náročný zápas proti Přelovicím, hráči mají před sebou novou příležitost ukázat své dovednosti a odhodlání na hřišti.

Věříme, že fanoušci Sokol Prosetín budou stát za svým týmem i v následujícím zápase a budou povzbuzovat hráče k dalším úspěchům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *