Memoriál Jaromíra Bubeníčka ve Skutči

V sobotu 1. června 2024 se zde uskutečnila noční soutěž v požárních útocích, která opět přilákala mnoho mladých talentovaných hasičů. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: mladší a starší žáci. Tato soutěž byla zároveň součástí ligy okresu Chrudim, což přidalo na prestiži a důležitosti celého klání.

Odpolední program začal příjezdem a prezencí týmů v 17:00. Následovalo slavnostní zahájení, které všechny přítomné příjemně naladilo na nadcházející večer plný soutěžního vzrušení. Mladší žáci zahájili své první a druhé pokusy od 18:15, a jejich nasazení a zápal byly opravdu obdivuhodné. Výsledky této kategorie byly vyhlášeny ve 20:30, kdy se všichni těšili z úspěchů svých týmů.

Starší žáci pak nastoupili na scénu v 21:00. Jejich výkony byly stejně inspirativní a napínavé. Celý večer byl plný soutěživosti, které vyvrcholilo vyhlášením výsledků starších žáků ve 23:00. Atmosféra byla neuvěřitelná – týmová práce, odhodlání a nezdolný duch mladých hasičů byly vidět na každém kroku.

Celý program probíhal hladce, ačkoli se mohl měnit podle počtu přihlášených týmů. Pořadatelé mysleli na vše – občerstvení bylo k dispozici po celou dobu soutěže a možnost ubytování ve stanech byla vítanou možností pro ty, kdo by se rozhodli zůstat přes noc.

Pořadatelé této akce se těšili na vaši účast a doufáme, že jste si soutěž užili stejně jako oni. Poděkování patří všem zúčastněným týmům, trenérům, rozhodčím a každému, kdo se podíleli na organizaci této nezapomenutelné události. Jejich podpora a nadšení jsou tím, co dělá požární sport mladých hasičů tak výjimečným a inspirujícím.

« z 2 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *